ZETES Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 52b
39-300 Mielec

Email: zetes@zetes.mielec.pl

Oferujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych urządzeń związanych z wszelkimi technikami grzewczymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kotły grzewcze, pompy ciepła, grzejniki, systemy kominowe oraz wiele więcej. Świadczymy również usługi montażu i doradztwa. Przejdz do zakładki, aby dowiedzieć się więcej!

Działając na rynku od wielu lat, świadcząc profesjonalne usługi z zakresu doboru, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń cieplnych czołowych producentów zdobyliśmy zaufanie wielu klientów oraz dostawców. Kliknij, aby się przekonać!

ZETES to polska firma usługowo-handlowa posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Firma jest skoncentrowana na działalności związanej z instalacjami budowlanymi. Jest to projektowanie rozwiązań technicznych, dobór i dostawa urządzeń i elementów, montaż kompletnych i zróżnicowanych systemów instalacyjnych, a także ich rozruch i regulacja. Dodatkowo ofertę w tym zakresie uzupełnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz kompleksowa obsługa tych systemów.

Bazujemy na profesjonaliźmie, rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i fachowości kadry inżynieryjno-technicznej i wykonawczej. Dzięki stosowaniu najnowszych technicznie rozwiązań, gwarantujemy swoim klientom nowoczesne, ekonomiczne w budowie i energooszczędne w eksploatacji instalacje.

Copyright @ ZETES Sp. z o.o. 2012