O Nas

Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm, instytucji, instalatorów, jak i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach dotyczących instalacji budowlanych. Zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie. Współpracujemy z liderami rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie projektowania, doradztwa, dostawy oraz montażu takich urządzeń jak pompy ciepła, systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, nowoczesne kotłownie, centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne. Wszystkie systemy zaopatrujemy w odpowiednią automatykę.

Nasza rola nie kończy się na montażu. Dzięki współpracy z działami technicznymi producentów urządzeń oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji uruchamiamy oraz dostosowujemy pracę urządzeń dla potrzeb konkretnej instalacji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, gotową na wyzwania i realizację wszelkich wymagań.

Naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa, organy samorządowe, jak również wymagający klienci indywidualni. Za cel stawiamy sobie dostarczenie systemu nie tylko spełniającego wymagania klienta, ale też wysokosprawnego, oszczędnego i ekologicznego.

Close Menu